Blackova dopolední školka

Pro koho?

Pro všechny děti od 2,5 do 6ti let

Kdy?

Všední den od 9:00hod (je možné přijet i později) do 11:30hod (čas je orientační je možné odjet dříve nebo i zůstat déle). Kapacita je 2 až 6 dětí. Momentálně je školka otevřena v úterý. Pokud máte zájem o školku v jiný den, neváhejte nás kontaktovat na tel. 731 408 955 další dny budeme otevírat dle zájmu.  

Co s sebou?

Oblečení dle počasí, na lekci pevnou kotníčkovou obuv nebo holinky, leginky a dlouhý rukáv (v zimě zimní boty, teplá bundička).
A HLAVNĚ … SVAČINKU!

Co Vaše děti čeká?

Na děti se těší malí poníci, kteří jsou profesionálové na svém místě. Děti se hravou formou učí péči o poníky, seznamují se s jejich životem a vším co koně potřebují. Každé dítko během dopoledne absolvuje individuální výuku na hřbetě ponyho, malou lopatkou a dětským kolečkem si zkusí vyčistit box svého poníka a v naší herně si s kamarády dostatečně pohraje.

Školka probíhá za doprovodu rodičů nebo pověřené osoby.

 

Cenu Blackovy dopolední školky najdete v Ceníku.

 

Malé děti mohou samozřejmě rodiče vodit i na odpolední kurzy.

Pokud mají děti i rodiče zájem tak i s dětmi z Blackovy dopolední školky jezdíme na soutěže. Samozřejmě, že spíše než o výkon jde o dětský pocit a báječnou atmosféru!  Podívejte se níže na fotky nebo do naší foto nebo video galerie.

Komentáře jsou vypnuty.